DOLAR
32,3565
EURO
34,4292
ALTIN
2.435,74
BIST
9.814,19
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Zonguldak
Açık
18°C
Zonguldak
18°C
Açık
Pazar Açık
21°C
Pazartesi Parçalı Bulutlu
24°C
Salı Az Bulutlu
22°C
Çarşamba Az Bulutlu
20°C
Futbol
01.04.2024 18:42
3
A+
A-

Zonguldak Birinci Amatör Lig’den Süper Amatör Lige yükselecek 3 takımın belirleneceği, 8 takımlı play-off müsabakalarının kura çekimi bugün
saat 14:00’da Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) toplantı salonunda gerçekleşti.
Kura çekimine ASKF Başkanı Kemal Demir, Futbol İl Temsilcisi Metin Malkoç, Saha Komiserleri Derneği Başkanı Bülent Tuna, Ayiçispor, Terakkispor, Üzülmezspor, Perşembe Belediyespor, Fiyos Ateşspor, Zonguldak Ereğlispor, Ortacıspor,Velioğlu Gelişim’in yöneticileri ve teknik heyetleri katıldı.
ASKF Başkanı Kemal Demir, Futbol İl Temsilcisi Metin Malkoç, Saha Komiserleri Derneği Başkanı Bülent Tuna ve takım yöneticilerinin konuşmalarının ardından kura çekimine geçildi.
Play-off maçları 4’erli 2 grup halinde oynanacak.
A ve B Grubu’nda şampiyon olan takımlar Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Lig’e yükselecek.
İki grupta finali kaybeden iki takımda son bir final maçı oynayacak. Galip gelen takım 3. Takım olarak Zonguldak Süper Amatör Lig’de yükselecek.
Play-off maçları 6-7 Nisan’da başlayacak.
İSTE İKİ GRUP ŞU ŞEKİLDE
A GRUBU:
Ayicispor
Ortacaspor
Üzülmezspor
Filyos Ateşspor
B GRUBU:
Zonguldak Ereğli
Perşembe Belediyespor
Terakkispor
Velioğlu Gelişim
A GRUBU’NDA İLK HAFTA MAÇLARI
Ayicispor-Filyos Ateşspor
Ortacaspor- Üzülmezspor
B GRUBU’NDA İLK HAFTA
Zonguldak Ereğlispor-Velioglu Gelişimspor
Perşembe Belediyespor-Terakkispor

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.